Новини

Громадські слухання 9 жовтня 2018 р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій даховій сонячній електростанціії на території ТзОВ «Карпати-Логістик», що знаходиться за адресою: Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 2.

Громадські слухання 16 листопада 2018 р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій даховій сонячній електростанціії на території ТзОВ «АЙПІЄ-Л», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36.

Громадські слухання 07 березня 2019 р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій даховій сонячній електростанціії на території ТзОВ «Львівське АТП-14631», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Пластова, 10.

Громадські слухання 23 квітня 2019 р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій сонячній електростанціії, що знаходиться за адресою: с. Синьків, Заліщицький р-н, Тернопільська обл.

Громадські слухання ПАТ «Концерн «Галнафтогаз» 10 травня 2019р.

ПП "Арт-Енерго" від імені ПАТ «Концерн «Галнафтогаз» оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій сонячній електростанціії, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА, 72.

Громадські слухання 10 травня 2019р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій сонячній електростанціії, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Вороців.

Громадські слухання ПП «Ренжел» 10 травня 2019р.

ПП "Арт-Енерго" від імені ПП «Ренжел» оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій сонячній електростанціії, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Скнилів, вул. Окружна, 9.

Зелений тариф

Зелений тариф

Зелений тариф для суб’єктів підприємницької діяльності, що генерують електричну енергію із альтернативних джерел, встановлено на рівні 4,50 грн., без ПДВ за 1 кВт.

Громадські слухання 27 грудня 2017р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованій сонячній електричній станції "Лео-Солар-Енерджі".

Громадські слухання 17 січня 2018 р.

ПП "Арт-Енерго" оголошує про проведення громадських слухань, що до встановлення зеленого тарифу на електроенергію вироблену з альтернативних джерел на новозбудованих дахових сонячних електростанціях на території ПП "Арт-Енерго" та на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма» Львівресурси».

Наверх