Роздрібно-оптова торгівля

У 2011 році компанія відкрила власний оптово-роздрібний центр та Салон світла, що знаходяться на кільцевій дорозі м. Львова за адресою: с. Сокільники, вул. Скнилівська 21. На момент відкриття загальна площа торгівельно-складських та офісних приміщень склала 1200 м.кв.

В 2020 році була проведена реконструкція центру по збільшенню офісних і торговельних площ і на сьогодні загальна площа центру складає 1 600 м.кв.

В нашій пропозиції тільки сертифіковані товари евпропейських та вітчизняних виробників -  кабельно-провідникова та електротехнічна продукція.

Також, одним з напрямків роботи АРТ-ЕНЕРГО є реалізація по всій території України освітлювальних приладів для інтер′єрного та екстер′єрного напрямків, для приватних і комерційних об′єктів, для освітлення доріг всіх рівнів значення, для міських зон та паркінгів. Ми здійснюємо комплексні поставки освітлення на об′єкти любого рівня складності, в визначені терміни та з дотриманням всіх вимог наших замовників.

Клієнтоорієнтованість та  індивідуальний підхід до кож­ного покупця дозволили нам досягти високого рейтингу в Україні, як надійного партне­ра та постачальника.