Місія та цінності компанії
Місія та цінності компанії

Основною сферою діяльності ПП «АРТ-ЕНЕРГО» є комплексна реалізація проектів зовнішнього та внутрішнього електропостачання потужних  об’єктів будь-якого рівня складності від отримання технічних умов на електропостачання чи генерацію до здачі об’єкта в експлуатацію. Протягом більш ніж п’ятнадцяти років споживачами наших послуг є великі виробничі та промислові підприємства України, торгово-розважальні та готельні комплекси а також значимі інфраструктурні об’єкти. Головний офіс компанії знаходиться у м. Львові. Торгові, складські та виробничі площі  розташовані в с. Сокільники на кільцевій дорозі м. Львова.

Наша місія

Головним надбанням компанії є команда досвідчених кваліфікованих спеціалістів, які своєю працею забезпечують  якісне та швидке надання послуг в сфері енергозабезпечення підприемств та генеруючих станцій. Ми завжди творчо підходимо до вирішення завдань транспортування, розподілення та управління електроенергією.

Ми використовуємо новітні технології та обладнання, які змінюють наше довкілля.

Ми створюємо проекти з чистого аркушу і втілюємо їх у життя.

Ми винаходимо рішення, які органічно інтегруються в існуючі мережі та допомагають  нашим клієнтам ефективніше використовувати свої енергоресурси

НАШЕ КРЕДО

Клієнтоорієнтованість, а також постійний розвиток та самовдосконалення, які досягаються через систематичні навчання персоналу, проведення тренінгів, участь у вітчизняних та міжнародних виставках і семінарах - кредо АРТ-ЕНЕРГО!

Наша компанія є фундатором декількох важливих соціальнвих та благочинних проектів.

НАША МЕТА  -

 -  протягом найближчих декількох років створити та реалізувати в життя прозорий та економічно-привабливий механізм по  залученню вітчизняних і іноземних підприємців та інвесторів для реалізації інноваційних проектів в галузі альтернативної енергетики на теренах України.

Наша команда

Стабільний розвиток — наш стиль життя. Ми постійно розвиваємося, впроваджуємо новітні моделі управління якістю, навчаємо наш персонал, використовуємо новітні технології та збільшуємо перелік наших послуг, займаючи нові ніші на ринку енергетики.

З повагою, Бойко Ярослав Богданович

Директор приватного підприємства «Арт-Енерго»

Шалева Микола Петрович
Заступник директора
Тодеренчук Юрій Володимирович
Головний інженер
Харчук Світлана Іванівна
Головний бухгалтер
Товстяк Наталя Олександрівна
Комерційний директор
Кундис Олег Юрійович
Керівник відділу проектування
Іванець Тарас Євгенович
Служба оперативного виробничого реагування
Кошик Ростислав Юрійович
Керівник кошторисного відділу
Сабадаш Ігор Ігорович
Заступник директора з розвитку
Вгору