Місія та цінності компанії
Місія та цінності компанії

В 2002 році ми створили компанію, якій за 15 років вдалось пройти шлях від невеликої електромонтажної компанії до лідера в галузі енергетики західного регіону України. Сьогодні Арт-Енерго відповідає європейським стандартам ведення бізнесу та є частиною енергетичної галузі усієї української економіки.

Наша місія

Наша мета - створити та реалізувати в життя прозорий та економічно-привабливий механізм по залученню вітчизняних і іноземних підприємців та інвесторів для реалізації проектів альтернативної енергетики на теренах Західної України.

Ми створюємо проекти з чистого аркуша і втілюємо їх у життя, використовуючи новітні технології та сучасне обладнання провідних світових виробників, знаходимо рішення, які органічно інтегруються в існуючі мережі та допомагають нашим клієнтам ефективніше використовувати свої енергоресурси.

Основною сферою діяльності компанії Арт-Енерго є комплексна реалізація проектів зовнішнього та внутрішнього електропостачання (6, 10, 35, 110 кВ) потужних об’єктів будь-якого рівня складності від отримання технічних умов на електропостачання чи генерацію до здачі об’єкта в експлуатацію.

Споживачами наших послуг є великі виробничі та промислові підприємства України (ДП НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Українська залізниця»), торгово-розважальні та готельні комплекси, значимі інфраструктурні об’єкти, а також об’єкти альтернативної енергетики.

НАШІ ЦІННОСТІ

Компанія Арт-Енерго сьогодні  - це українська компанія з динамічним розвитком.  Ми ставимо собі за ціль вийти на європейські енергетичні ринки, тому обираємо найефективніші передові технології та залучаємо до роботи найкращих фахівців.

Наші методи ведення бізнесу відповідають міжнародним зразкам, разом із модернізацією підприємства ми інвестуємо кошти в навчання наших працівників, ініціюємо соціальні проекти та популяризуємо здоровий спосіб життя.

Постійний розвиток 

Люди – головний ресурс компанії. Для нас важливо, щоб кожен працівник мав можливості для професійного та особистісного зростання. Усі наші фахівці об’єднані однією метою – виробництвом якісного продукту. 

Прагнення вдосконалюватися 

Розвиток компанії – це внесок в прогрес України!

Арт-Енерго приймає участь у профільних виставках, семінарах і конференціях місцевого, а також міжнародного значення.

Відповідальність

Наші зусилля спрямовані на інтереси клієнтів, компанія несе відповідальність за результат роботи, виконання зобов’язань і високий професійний рівень своїх спеціалістів. Крім того, ми відповідальні за довкілля, тому стежимо за його чистотою та ощадливим використанням ресурсів. 

Згуртованість

Ми цінуємо командний дух та єдність: завдяки злагодженій спільній роботі підрозділів, використовуючи досвід та знання кожного працівника, компанія досягає поставлених цілей та високих результатів діяльності.

Ми пишаємося своєю історією та із впевненістю дивимося в майбутнє.

Наша команда

Стабільний розвиток — наш стиль життя. Ми постійно ростемо та розвиваємось, впроваджуємо новітні моделі управління та контролю за якістю, навчаємо наш персонал, озброюємось новим обладнанням та збільшуємо асортимент наших послуг, займаючи нові ніші на ринку енергетики.

З повагою, Ярослав Богданович Бойко

Директор приватного підприємства «Арт-Енерго»

Шалева Микола Петрович
Заступник директора
Олексин Віктор Зеновійович
Головний інженер
Харчук Світлана Іванівна
Головний бухгалтер
Товстяк Наталя Олександрівна
Комерційний директор
Кундис Олег Юрійович
Керівник відділу проектування
Іванець Тарас Євгенович
Служба оперативного виробничого реагування
Кошик Ростислав Юрійович
Керівник кошторисного відділу
Сабадаш Ігор Ігорович
Заступник директора з розвитку
Наверх