Оперативно-технічне обслуговування

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Фахівці аварійних бригад АРТ-ЕНЕРГО на постійній основі виконують аварійно-відновлювальні роботи, сервісне, гарантійне та оперативно-технічне обслуговування енергосистем та електроустановок на об’єктах наших клієнтів.

Для оперативного реагування створено оперативно-виїзні бригади (ОВБ), які укомплектовані досвідченими електромонтерами з 4-5 групами допуску роботи в діючих електроустановках в кількості 14 чоловік.

Для виконання даного типу робіт підприємство має відповідну ліцензію та всі дозвільні документи. Створено цілодобовий диспетчерський пункт і власну мобільну електролабораторію, яка оснащена сучасними приладами та обладнанням, ­- по суті це пересувні ремонтні майстерні.

Ми розуміємо, що в разі аварії, кожна хвилина зволікання може дорого коштувати та мати негативні наслідки для бізнесу, тому наша аварійна мобільна бригада працює в режимі 24/7 та готова виїхати до вас в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Перевагами співпраці з АРТ-ЕНЕРГО по оперативно-технічному обслуговуванню високо оцінили  такі знані підприємства Львівщини як АТ «Укрексімбанк», ПАТ «Укрсоцбанк», стадіон «Арена Львів», ДП "Інтергал -буд" ТзОВ "Фірма"Інтергал", ТзОВ «Брама», ТзОВ «Бадер Україна», торгово-відпочинковий комплекс «Опера-пасаж» ПрАТ «Пасаж Театральний», ТзОВ "Пивоварня "Кумпель, ПП «Оліяр», ТОВ «ДП «Новокаса», ТОВ «Ходорівський м’ясокомбінат», п'ятизірковий готель "Леополіс", ТОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн» та багато інших.

Диспетчерський центр АРТ-ЕНЕРГО бере на себе контроль роботи Вашого обладнання, інформуючи Вас про його стан, своєчасно реагуючи на будь-які неполадки і попереджуючи аварійні ситуації. Центр працює цілодобово, без перерв і вихідних - тому ми завжди на зв'язку і не залишимо вас наодинці з проблемою.