Роздрібно-оптова торгівля

 

У 2011 році компанія відкрила власний оптово-роздрібний центр та салон світла, які знаходяться на кільцевій дорозі м. Львова в с. Сокільники, вул. Скнилівська 21. Загальна площа торгівельно-складських та офісних приміщень складає 1200 м.кв.

Фахівці комерційного підрозділу Арт-Енерго забезпечують пропозицію понад 15 тисяч сертифікованих електротехнічних товарів , кабельно-провідникової продукції відомих в Україні ТМ ABB, EATON, HAGER, SCHNEIDER ELECTRIC, LAPP, FG WILSON, KAISER, RAYCHEM, « НІК», «ЗЗКМ», «ПівденьКабель», «БКЗ» та багато інших.

Окрім того, за останні декілька років наша компанія зарекомендувала себе в Україні, як надійного постачальника високоякісного, професійного освітлення відомих європейських брендів NORLYS (Норвегія), LUG(Польща), MARKSLOJD(Швеція), HERSTAL(Данія), OSMONT(Чехія), SERCHLIGHT(Англія) для приватних та комерційних проектів. Широкий асортимент освітлення вищезгаданих виробників представлений в салоні світла ПП Арт-Енерго. Цікаві пропозиції з встановлення зовнішнього та внутрішнього освітлення на будь-який смак можна знайти у нашому онлайн-магазині www.nasvitlo.com

Високий професіоналізм команди комерційного підрозділу забезпечують навчання, участь у семінарах, які проводять наші закордонні партнери, а також постійне особисте вдосконалення. Клієнтоорієнтованість та індивідуальний підхід до кож¬ного покупця дозволили нам досягти високого рейтингу в Україні, як надійного партне¬ра та постачальника.