Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика

Альтернатива енергетика в багатьох розвинених країнах світу вже перестала бути альтернативною. У Німеччині сонячна енергетика становить більше 5% від всієї виробленої енергії в країні; Ісландія близько 30% своїх потреб у енергії забезпечує з альтернативних джерел; Данія забезпечує потреби свого населення у електроенергії на 30% з вітрової енергетики; Італія більше 6% електроенергії генерує сонячними електростанціями, а вітрова енергія забезпечує ще 11% потреб країни. В нашій країні ринок альтернативної енергії тільки починає формуватися. Компанія Арт-Енерго розробляє надійні комплексні рішення для сонячної та вітро енергетики та пропонує реалізацію спільних проектів по будівництві “зелених” електростанцій для генерації електричної енергії та її продажу по зеленому тарифу.

Генерація електроенергії за допомогою сонячного випромінювання надає можливість реалізовувати її ДП «Енергоринок» по «зеленому тарифу» до 31.12.2029 р. на умовах, регламентованих ЗУ «Про електроенергетику» та постановою Національної Комісії, що здійснює регулювання у сфері Енергетики (НКРЕ) №2043 від 20.07.2015 р. 

Зелений тариф для промислових сонячних електростанцій наземного виконання складає:

  • 0,15 € / кВт - побудованих в 2017-2019 р.

Зелений тариф для промислових сонячних електростанцій збудованих на дахах складає:

  • 0,163 € / кВт - побудованих в 2017-2019 р.

Зелений тариф для промислових вітро електростанцій складає:

  • 0,11 € / кВт - побудованих в 2016-2019 р.

Вартість будівництва 1 кВт встановленої потужності становить 830€ для наземних та 890€ — для дахових сонячних станцій та 1250€ для вітроелектростанцій. Інвестиції в сонячну та вітрову електроенергію окупляться в межах 5 років.

Ми впевнені в прибутковості та надійності наших "зелених"  електростанцій, тому пропонуємо реалізовувати проекти по їх будівництву спільно з нашою компанією: ви платите лише 80% вартості реалізації проекту, 20% сплачує Арт-Енерго на умовах пайової участі даного проекту.

Після будівництва електростанції для погодження «зеленого тарифу» інвестору необхідно пройти велику кількість адміністративних процедур, передбачених чинним законодавством України, тривалість яких іноді перевищує один календарний рік.

Компанія Арт-Енерго має в своєму розпорядженні кваліфікований персонал та налагоджену процедуру погодження «зеленого тарифу», що значно пришвидшує отримання усіх необхідних дозвільних документів.

За умови співпраці з Арт-Енерго, разом із електростанцією Ви отримаєте повний пакет документів, які необхідні для роботи.

Впродовж всього періоду експлуатації електростанцій Компанія Арт-Енерго здійснюватиме обслуговування та фінансуватиме всі експлуатаційні та ремонтні витрати в частині електромонтажних та налагоджувальних робіт.